Podlahy a pokládka

Vážený návštěvníku,
věnujte, prosím, pozornost naší nabídce podlahových krytin a možností jejich pokládky.

Jsme certifikovanými partnery společnosti Bona, zabývající se výrobou špičkové chemie pro pokládku podlah.


Celomasivní dřevěné podlahy


Podlahy z dřevěného masivu jsou jednou z nejkvalitnějších variant podlahových krtytin. Jejich pokládka je však časově i technoligicky náročná. Nabízíme klasické i velkoformátové parkety, podlahové palubky, průmyslovou mozaiku, tropické dřeviny i venkovní terasy. Možností úprav povrchu je víc, široká škála laků, olejů a mořidel nám dovoluje doslova kouzlit a tím vytvořit celkový dojem přesně podle Vašich představ. Masivní dřevěné podlahy se často kladou nejen na podlahu, ale také na schody, zdi a dokonce i stropy! Záleží jen a pouze na Vaší fantazii.

Nejběžnějším způsobem pokládky je lepení jednotlivých dílců speciálním lepidlem přímo k předem připravenému podkladu. Po nalepení a vytvrzení lepidla se povrch musí zbrousit do hladka, vytmelit spáry, opět zbrousit a nalakovat.


Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy jsou dnes velice oblíbeným a cenově dostupným řešením. Laminátové podlahy se osvědčily jako dobré zvukové i tepelné izolanty. Hlavními výhodami těchto podlah jsou jednoduchá pokládka a velice snadná údržba.


Dřevěné plovoucí podlahy


Dřevěná plovoucí podlaha je rovněž velmi dobrým zvukovým i tepelným izolantem. Další její velkou výhodou je snadná montáž i renovace.
Hlavními výhodami dřevěné plovoucí podlahy, stejně jako u dřevěných masivů, jsou naprostá zdravotní nezávadnost tohoto povrchu, a rovněž jeho dlouholetá výdrž díky opakované možnosti renovace. V tomto případě nedochází k roztažnosti materiálu vlivem střídání teplot a vlhkosti prostředí.

Na výběr máme z mnoha klasických i netradičních dřevin, stačí si jen vybrat.


Koberce


Pokud Vás láká příjemná a pohodlná chůze po koberci, rádi jimi vybavíme Vaše bydliště, kanceláře i obchodní prostory. Jsme smluvními partnery společností Breno, Trend, Riva, Velvet, Avanti, KMD a dalších, zajistíme tedy pro Vás výběr, nákup i pokládku koberců z nejširšího možného sektoru trhu. Dodáme Vám koberce bytové, zátěžové i objektové čtverce. Vpichované i smyčkové.

V případě zájmu Vám koberce na přání upravíme řezáním či obšitím. Můžeme Vám např. na kobercích vyobrazit logo Vaši společnosti.


PVC podlahy


PVC krytiny jsou již dnes na vysoké úrovni co do kvality i designu. Na první pohled nerozeznatelné od dřevěných podlah, ovšem s mnohem snadnější údržbou. Proto je v dnešní době volí mnoho našich zákazníků.

V naší nabídce naleznete PVC krytiny od renomovaných značek (Fatra, Tarkett, Armstrong, Forbo, Amtico, Gerfloor a spousty dalších). Jsme smluvními partnery společností Breno, Trend, Riva, Velvet, Avanti, KMD a dalších. Materiál si můžete vybrat sami, pak už stačí nám jen zavolat typ a číslo dekoru a o vše se postarají naši odborně proškolení řemeslníci.

Na výběr máme krytiny zátěžové a to jak v rolích, tak i v dílcích. Dále nabízíme krytiny bytové, které jsou měkčené pro pohodlnější chůzi. Tyto měkčené vinylové krytiny se prodávají pouze v rolích různých šířek.

Systém pokládky PVC krytin je jednoduchý. PVC krytiny se lepí celoplošně k předem vyrovnanému podkladu. Používáme výhradně vodou ředitelná ekologická lepidla. Ve většině případů se podklad musí nejprve vyrovnat samonivelační stěrkou vhodného typu, což Vám samozřejmě také zajistíme.


Renovace dřevěných podlah


Nabízíme Vám renovaci dřevěných parketových i masivních podlah a jejich povrchovou úpravu dle Vašich požadavků. Podlahu, o které bývá laik často přesvědčen, že už nikdy nemůže řádně sloužit, dokážeme zrenovovat tak, že bude chloubou Vašeho bydlení. Dejte své dřevěné podlaze nový sametový nádech a zbavte se nežádoucích spár.

Na přání Vám změníme barevný vzhled dřevěné podlahy mořením, a to od černé až po zelenou.
Možné povrchové úpravy: Vodou ředitelné laky (lesk, mat, polomat), syntetické laky, oleje, oleje s voskem, mořidla.


Zaujala Vás naše nabídka? Neváhejte nás kontaktovat.

Vaše jméno
Váš e-mail
Váš telefon