O společnosti Hot Works

Společnost Hot Works vznikla roku 2006 v Praze.
Specializujeme se na dokončování interiérů, především pokládku podlah, stavbu schodišť a zábradlí, montáž nábytku, malování pokojů a další řemeslné práce na interiérech obytných i nebytových prostor. Spolupracujeme s vývojáři, architekty, projekčními kancelářemi… zařídíme zkrátka vše od prvotního nápadu po jeho kompletní realizaci.

Pokud stavíte, rekonstruujete nebo inovujete svou nemovitost, rádi pro Vás zhotovíme nezávaznou nabídku, jak vyřešit Vaše interiéry. Zajistíme Vám veškeré řemeslné práce ověřené mnohaletými zkušenostmi v oboru, které zaručí realizaci projektu v termínu a přesně dle předem domluvených specifikací. Naši řemeslníci se věnují interiérovým pracem často i přes deset let, jsme tedy skutečnými odborníky a uspokojíme i tu nejnáročnější klientelu.

Podívejte se na kompletní nabídku našich služeb

Mezi našimi odběrateli nalzenete i skutečné velikány českého byznysu. Kdykoliv Vám předložíme naše kompletní reference.
Cesta k úspěchu společnosti Hot Works se zakládá na individálním přístupu ke klientům, díky němuž je každá naše zakázka jedinečná. Ke každé zakázce sestavíme kompletní projektovou dokumentaci, jež obsahuje především přesné zadání pracovního postupu a materiálů vč. cen a termínů. Samozřejmostí je i analýza rizik a zhodnocení Vaši nemovitosti. Zadané práce plníme vždy řádně a v dohodnutých termínech.
Seznámit se s možnostmi spolupráce s naší společností můžete vždy zcela zdarma.

Prohlédněte si naše reference

Naše cenová politika je především nevést cenové války. Dnes to už není nutné, cenově dostupné je prakticky vše. A díky dobře odvedené práci za užití kvalitních materiálů zažíváme naprosté minimum námnitek či reklamcí.
Zakládáme si na profesionalitě našich pracovníků, na jejich výběr dbáme přísnými kritérii. Naši dodavatelé jsou vždy lety prověřené, úspěšné obchody, vždy špičky svých oborů.

Závěrem nutno dodat, že naši odborníci prošli mnoha kvalifikačními školeními, semináři, a často za sebou mají praxi z výrobních koncernů.

Povšimněte si našich vybraných certifikátů v právém sloupci této stránky.

Doufáme, že Vás naše společnost zaujala. Těšíme se na naši nadcházející spolupráci.

S pozdravem,
Tým Hot Works

Naše certifikáty

Jedná se o výběr nejvýznamnějších certifikátů našich pracovníků.

Topstep

Bona ČR

Armstrong DLW

MAPEI

Pravost a platnost certifikátů můžeme kdykoliv doložit.